1990 yılında ithalat ve ihracat ile ticaret hayatına başlayarak, ilk günden beri inandığımız değerlerle ticari olarak kalitemizi ispatlayarak köklü bir grubun temellerini oluşturduk. Bir aile şirketi olmanın verdiği sorumlulukla, kaliteden ödün vermeden verdiğimiz hizmetlerle tüketicinin güvenini sağladık.

Faaliyet alanımız ağırlıklı olarak inşaat malzemeleri ihracatı iken 2009 yılında Mardin Midyat'ta yaptığımız tekstil fabrikası yatırımı ile üretici olduk. Çalışanına verdiği değerle, örnek işletme anlayışıyla farklılığını gösteren tesis, bölgenin en büyük 2. istihdamı özelliğini taşımakta.

2010 yılında Irak'ın Duhok Sanayi Bölgesi'nde açtığımız demir-çelik fabrikası ile ilk kez hammadeden son tüketciye kadar olan pazarda üretici olduk.

Yurtiçi yatırımlarımızı arttırmak üzere Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde 2015 yılında aldığımız arsaya yönetim binamızı taşıdık. Buraya bölgenin en büyük döküm laboratuvarına sahip Çelik Döküm fabrikasını kurduk. Aynı yerde yatırımlarımıza devam ederek Türkiye'nin en büyük katı sabun ve gliserin üretim tesislerinden biri olan fabrikayı devreye aldık.

İlk kurulduğumuz günden beri sloganımız hiç değişmedi; kalite ve güven.