Aslankaya Döküm 2015 yılından beri, kendi alanında uzman bir ekip ile Gaziantep 5. Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Bölgede ürün kalitesi ve üretim teknolojisi olarak öncü bir marka olma konusunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, kaliteyi kendine ilke edinmiştir. 5000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Şirket olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Güneydoğu Anadolu bölgesinin en gelişmiş dökümhane laboratuvarı ve son teknoloji test ve analiz cihazlarıyla döküm sektöründe hizmet vermekteyiz..

Bulunduğu bölgede ilkleri gerçekleştirme becerisine sahip yetenekli insan gücü ve bilgi birikimine sahip olan Aslankaya Döküm, özel dökümhanelere kıyasla ürettiği parça ve yedeklerle bu bilgi birikimi ve becerisini ortaya koymuş ve kendini ispatlamıştır.

Firmamız çevreye duyarlı, kaliteli ve rekabetçi hizmet anlayışıyla üretimin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. İnşaat ve Maden Endüstrisi, Çimento Endüstrisi, Makine Endüstrisi, Enerji Sektörü başta olmak üzere birçok sektöre ve alana en üst kalite ile üretim yapmaktayız.

Web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.